NasI groomerZY

Tomasz Waluśkiewicz - pomysłodawca i właściciel marki ZOO ATELIER, absolwent AR w Szczecinie - wydział zootechniczny. Tomek brał udział w wielu profesjonalnych kursach i szkoleniach dla stylistów psich fryzur w Polsce i za granicą. Obecnie wykładowca groomingu w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie na kierunku Kynologia. Tomek zajmuje się planowaniem fryzur klientów naszego salonu i określa zakres prac poszczególnych groomerów, oraz zajmuje się końcową stylizacją.

Monika Domańska - absolwentka naszej Szkoły Groomingu z 2014 roku, posiadaczka Master Groomer Certyficate, zdobywała doświadczenie pod okiem swojego mentora - Tomasza Waluśkiewicza. Monika dzięki swojemu talentowi i zaangażowaniu zdobyła zaufanie naszych klientów. Obecnie, na równi z Tomkiem, zajmuje się planowaniem pracy salonu, a także stylizacją psich fryzur na każdym jej etapie.

Ania Bączkowska - nasz kierownik strefy kąpielowej ;-) Dba o to aby każdy pupil był doskonale wyczesany i nienagannie czysty. Swoim usposobieniem wprowadza dobrą atmosferę w trakcie pracy.

Kasia Nowakowska - absolwentka naszej szkoły groomingu - Dyplomowany Groomer, nieoceniona pomoc Tomka i Moniki, w strzyżeniu jak również wsparcie Ani w strefie kąpielowej. To dzięki Ani i Kasi możemy pracować na tyle wydajnie, aby kolejka w kalendarzu była jak najkrótsza.

Naszą dewizą jest wystrzeganie się sztampy! Dzięki takiemu podejściu do tematu strzyżenia, wszystkie fryzury zawsze dobierane są do indywidualnego charakteru psa, jakości jego włosa, oraz wymagań klienta. Wszystko po to aby wydobyć całe piękno psa i przy tym zamaskować jego ewentualne drobne defekty np. niezbyt proste łapki lub po prostu nieco za rzadki włos.

Nieustannie śledzimy aktualne światowe trendy w psiej modzie i regularnie wprowadzamy je do naszej oferty - z nami zawsze będziesz na czasie pomimo, że nie mieszkasz w Nowym Yorku, Paryżu czy Tokio!

nasz Salon

ZOO ATELIER
ul. Śląska 10
Załoga:
Tomasz Waluśkiewicz - groomer stylista
Monika Domańska - groomer stylista
Anna Bączkowska - kierownik strefy kąpielowej
Katarzyna Nowakowska - asystent groomera

Dzieląc obowiązki pomiędzy kilka osób możemy być bardzo wydajni! Każdy klient przyjmowany jest przez stylistę, z którym uzgodnisz  jaka fryzura będzie najlepsza dla twojego pupila. Uwzględnimy przy tym wszystkie twoje sugestie, chętnie także doradzimy typ fryzury dopasowany do rodzaju włosa twojego psa. Wtedy do pracy przystępuje groomer lub asystent groomera, który zadba o to aby włos twojego czworonoga był gotowy do stylizacji, którą wykona groomer, a każdy szczegół dopracuje Stylista.

Tylko nasze salony biorą odpowiedzialność za efekty swojej pracy. Gwarantujemy 100% satysfakcji z każdej wizyty - patrz obok.

Posiadamy największy i bez wątpienia najlepiej wyposażony salon dla psów i kotów w Szczecinie. 

Wasze pociechy - bez względu na swoje rozmiary - poczują się u nas w pełni komfortowo, pod opieką jednych z najlepszych fachowców w naszym kraju. Posiadamy najnowoczesniejsze urządzenia przystosowane do pracy z wszystkimi rasami - dzięki czemu możemy pracować wydajnie i bezstresowo bez względu na wielkość psa. Zastosowanie systemu podciśnieniowego Clipper Vac® pozwoliło nam na uzyskiwanie efektów, które wcześniej były niedostępne w tak krótkim czasie przy nieskazitelnej jakości.
 

Bezpieczeństwo i higiena

W naszych salonach dbamy nie tylko o komfort zwierząt i piękne stylizacje. Ważne jest także bezpieczeństwo Waszych pociech i ich zdrowie. Wszystkie narzędzia są obligatoryjne sterylizowane po każdym z zabiegów.  Jeśli pomimo naszych zapewnień, nadal masz cień wątpliwości lub po prostu masz taki kaprys, możesz patrzeć nam na ręce gdy będziemy strzyc Twojego psa lub kota. W ZOO Atelier nie mamy nic do ukrycia.

W ZOO ATELIER właściciel psa lub kota ma prawo towarzyszyć swojemu pupilowi przy każdym z zabiegów.

Nie stosujemy żadnych środków uspokajających


Oferta

Gwarancja

gwarancja

TYLKO W NASZYM SALONIE GWARANTUJEMY NAJWYŻSZY POZIOM USŁUG
W ciągu 7 dni od wykonania usługi możesz zażyczyć sobie dowolnej modyfikacji fryzury swojego pupila, która zostanie zrealizowana całkowicie bezpłatnie - wszystko dla Twojej 100% satysfakcji!

Od nas nigdy nie wyjdziesz niezadowolony!