Studio fotograficzne

Studio fotograficzne  dla zwierząt w ZOO Atelier

Zapraszamy do naszego studia fotograficznego specjalizującego się w fotografii małych zwierząt. Nasze studio jako jedyne i pierwsze w Szczecinie proponuje Państwu specjalistyczne usługi fotograficzne związane z fotografią zwierząt. Naszą pasję rozwijamy od wielu lat, poszukując najskuteczniejszych sposobów na wydobycie z "ruchliwego" zwierzęcia najbardziej istotnych cech, które chcielibyśmy zatrzymać w kadrze. Nasza specjalność to zdjęcia kotów, których realizacji uczyliśmy się od najlepszych na świecie (Chanan).

UWAGA:
wszystkie zdjęcia wykonane w trakcie dowolnej sesji, pozostają własnością autora i to on dysponuje pełnią praw autorskich do wykonanego dzieła. Tylko w przypadku zakupienia zdjęć w wysokiej rozdzielczości (300dpi) w cenie 60zł/szt. i podpisaniu umowy o zrzeczeniu się praw autorskich, nabywca uzyskuje prawo do pełnego dysponowania zakupionym dziełem.

oferta


Proponujemy Państwu sesje fotograficzne w cenie 150zł. Cena obejmuje wynajęcie studia na 1 godzinę i nieograniczoną liczbę ujęć, z których możecie Państwo wybrać te najlepsze. W cenie sesji zawarty jest lekki retusz oraz kadrowanie 10 wybranych fotografii, które przekazujemy w formie papierowej (wywołane) oraz elektronicznej - w rozdzielczości 72dpi - gotowe do prezentacji w internecie oraz w rozdzielczości 150dpi do zastosowań niekomercyjnych - w tym prezentacja w internecie np. na stronach hodowli i innych.

Każde zdjęcie zostanie zaopatrzone w logo autora i nie można go usuwać. Cena zdjęć o wysokiej rozdzielczości (do druku wielkoformatowego lub publikacji w czasopismach lub książkach -  z pełnią praw autorskich) kosztuje 60zł/szt. Zdjęcie takie nie jest oznaczone logiem autora.
Kadrowanie i retusz każdego kolejnego zdjęcia wymaga dopłaty.   Oczywiście możliwe jest uzyskanie zdjęć kolorowych, czarnobiałych i w sepii. Wykonujemy także nietypowe życzenia klientów. Możliwe sesje w terenie i w domu klienta - ceny ustalane indywidualnie.sesja "mini"

OFERTA SPECJALNA
Sesja "MINI"

Dla mniej wymagających proponujemy mini sesję, trwającą około 10 minut. Wykonujemy kilka zdjęć pupila, z których wybiera się jedno (koszt 30zł) lub dwa ujęcia (50zł).
Wybrane ujęcia przekazujemy wywoływane lub na życzenie w wersji elektronicznej.